Трав’яний оцет Лавандовий Lavender vinegar 250 мл
- В наявності
- +380 (97) 863-86-36Робота з клієнтами Антоніна Величко
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Запоріжжя
- +380 (50) 851-00-16Офіс менеджер+380 (97) 863-86-36Робота з клієнтами Антоніна ВеличкоМенеджер інтернет магазинупр. Соборний, 92, Запоріжжя, Україна+380959340858
Трав’яний оцет Лавандовий
Lavender vinegar
Продукт настоювання квітів лаванди на натуральному яблучному оцті
Без спирту та консервантів
Пакування. Скляні флакони, єдино допустимі з погляду специфіки продукту та його рН, кришка з дозатором-лійкою.
Оцет у великих промислових масштабах роблять зазвичай із синтетичної оцтової, хімічно чистої кислоти. Однак, такий оцет може бути лише регулятором кислотності, і не більше.
Натуральний яблучний оцет чи фруктовий сидр – результат природного ферментативного процесу зброджування яблук. І такий продукт вже є унікальним джерелом натуральних органічних фруктових кислот, ферментів, амінокислот, вітамінів, мікроелементів (наприклад магній, залізо, кальцій, мідь, фосфор, сірка, натрій).
Це саме собою становить велику цінність для нормального перебігу біохімічних процесів в організмі. Однак, є у нього ще одна чудова властивість – це чудовий засіб для отримання корисних компонентів з рослинної сировини!
В результаті, ми отримуємо продукт з подвійною користю та силою – яблучного оцту та відповідної рослини. Трояндовий оцет – інфуз пелюсток троянди, лавандовий оцет – інфуз квіток лаванди, шавлієвий оцет – інфуз суцвіть шавлії, тощо.
Яблучний оцет витягує природний пігмент рослини, тому трав’яні оцти мають гарний насичений колір. Але пігмент, це не лише колір, це природні активні речовини, як правило, з антиоксидантною активністю. Наприклад, антоціани, що надають забарвлення від рожевого до червоного, малинового, лілового, фіолетового відтінків.
Ефіроолійна сировина – троянда, м’ята, ромашка, лаванда, монарда, шавлії – віддають і сліди ефірної олії, тому кожен вид трав’яного оцту несе свою ароматичну хвилю.
У косметичних цілях всі оцти використовуємо лише у розведенні!
-
Перша та основна функція наших трав’яних оцтів – це основа для ополіскування волосся після миття. 1 -2 ст. на літр прохолодної води – працює на закриття лусочок волосяного стрижня (а це профілактика ламкості волосся, полегшення розчісування, зняття статичної електрики), підкислення середовища для шкіри голови (важливо при лупі/себореї, підвищеній сальності). Як результат, маємо гладке, сяюче волосся, здорову шкіру голови.
-
Багато кулінарних шкіл світу мають у своєму арсеналі трав’яні оцти для надання родзинок основним стравам, приправ та соусам. І тут необмежене поле для творчості, особливо у школах натурального та екологічного харчування!
Дивіться також: Гідролати
СКЛАД: Концентрований інфуз свіжих квітів лаванди на натуральному 6% яблучному оцту, гідролат лаванди, вода очищена
ЗАСТОСУВАННЯ У догляді за волоссям: для ополіскування після миття, у розведенні 1-2 ст.л. на літр прохолодної води працює як кондиціонер, закриває лусочки волосяного стрижня, роблячи волосся слухняним та сяючим. Зменшує сальні виділення, скорочує частоту миття.
У кулінарії: надає родзинку першим стравам, салатам та соусам.
Особливо активно трав’яні оцти використовуються в школах натурального та екологічного харчування.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ Без доступу прямих сонячних променів, у прохолодному темному місці, оптимально при 7-10 град. Цельсія (на нижній полиці холодильника).
Строк придатності: 12 міс.
Після відкриття використовувати впродовж 6 місяців.
При зберіганні допускається незначний осад натуральної сировини